Bu sayfadan yeni ürünler, yeni ürün özellikleri veya şirketimizle ilgili gelişmeleri takip edebilirsiniz. Dilerseniz bu bölümdeki gelişmeleri takip etmek için RSS servisimize abone olabilirsiniz. RSS görüntülemek için tıklayınız veya Feedburner için :

Win Otomasyon 2016 Fuar

Win Otomasyon Fuarı 2016 da hem otyoo hemde bqtek marka ürünlerimizi sergiledik. Standımızda bizleri ziyaret eden herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.  

Details

1000W Dergi Röpörtaj (Emsiad)

1- Firmanızın kuruluşu ve çalışmaları hakkında bilgi verir misiniz? Markanız, elektrik-enerji sektöründe ne tür faaliyetler gösteriyor? Elektronik sektöründe ve yazılım sektöründe yıllardır faaliyet gösteren iş arkadaşlarımızla birlikte Besttech Bilişim’i 2011 yılında İstanbulda kurduk. Kuruluşumuzdan bu yana GSM, GPRS, M2M, mobil, masaüstü ve web yazılımları konusunda projeler geliştirdik. 2014 yılına kadar daha çok teknoloji firmalarına AR-GE…

Details

BQTEK web sitesi hizmete açılmıştır.

BQTEK markalı Uzaktan kontrol ve otomasyon ürünlerimiz için web sitemiz yayınlanmıştır. Bundan sonra BQTEK markalı ürünlerle ilgili bilgi ve dökümanlara www.bqtek.com adresinden ulaşabilirsiniz.

BQTEK SMS Asistan Apple Store Güncellendi

BQ100, BQ101, BQ110..vb cihazlarımızı kontrolu için kullanılan BQTEK SMS Asistan programı Apple Store üzerinde Güncellendi. V:2.1.0 daki özelliklere artık iphone yada ipad üzerinden kullanabilirsiniz.

BQ100 Cihazlarına email gönderim özelliği geliyor.

BQ100 GSM Kontrol cihazları V:3.0 sonrasında email gönderim özelliğine kavuşuyor. Bu versiyon sonrası üretilen donanımlar alarm durumlarında SMS ve aramanın yanısıra emailde gönderebilecek. Bu sayede her alarm için farklı konu başlıklarına ve içeriğe sahip email tanımlayabileceksiniz ve istediğiniz email adreslerine bu mailler girişlerdeki alarm durumlarında gönderilebilecek.

BQTEK SMS Asistan Güncellemesi

Daha önce android ve Apple market hesaplarında BQ100 Asistan olarak bulunan uygulamamız artık BQTEK SMS Asistan ismi ile güncellenmiştir. Programın son version güncellemesi Android markette yayınlanmıştır. Bunun yanı sıra Apple Store güncellemeside gönderilmiş olup birkaç gün içinde yayına girecektir. BQTEK SMS Asistan programı aracılığı ile firmamızın GSM Kontrol ürünlerinin tüm ayarlarını kolayca yapabilirsiniz. Programı güncelledikten…

Details