Misyonumuz

Teknolojik kontrol ve otomasyon uygulamalarını, tanınmış markalarla aynı veya daha iyi kalitede Türkiye’ de geliştirmek ve Ülkemizde yazılım ve elektronik alanlarında Ar-Ge hizmetleri sunmak.

Temel Hedeflerimiz

 • Internet of Things Uyumlu, Scada ve HMI sistemleri


 • Bqtek markalı endüstriyel cihazlarımızı yaygınlaştırmak.


 • Elektronik, Embedded sistem, mobil cihaz yazılımları, masaüstü yazılımlar ve web yazılımları alanlarında endüstriyel hizmetler sunmak

 • Standart evlerede otyoo ev otomasyon sistemini yaymak

 • Deneyimlerimiz

  Devre tasarımı ve Mikroişlemci yazılım geliştirme
  Akıllı ev kontrol cihazları geliştirme
  Endüstriyel Masaüstü uygulamalar geliştirmek
  Web uygulamaları geliştirmek
  Mobil Uygulama Geliştirme (Android
  GSM-GPS Uygulamaları
  GSM Kontrollü sistemler

  Öne çıkan uzmanlık alanlarımız

  Özellikle elektronik ve yazılımın birleştiği noktalardaki projelerde uzmanlaşmış durumdayız. İnternet, mobil cihazlar, yada bilgisayarlar üzerinden elektronik cihazların kontrolü, izlenmesi gibi işlemler yapmaktayız. Bu doğrultuda birçok ürüne imza atmış ve firmalara hizmet etmiş durumdayız…

  Endüstriyel yazılım geliştirme

  Elektronik ve endüstriyel alanda yazılım geliştirmek standart yazılımcılıktan farklıdır. Bu alanda ihtiyaçlara uygun, tecrübemizle ihtiyaçları karşılamaktayız.

  Proje geliştirme – ArGe

  Müşterilerimiz için teknoloji alanında Ar-Ge hizmetleri sunuyor, birlikte projeler geliştiriyoruz.

  Akıllı Bina & Akıllı Araç

  Akıllı bina ve Vip araç kontrol sistemlerinde kullanımı kolay, konforlu, düşük maliyetli sistemler üretmekteyiz.

  Elektronik donanım geliştirme

  Müşterilerimizin yada firmamızın ihtiyaç duyduğu elektronik  donanımları kendimiz geliştirmekteyiz.

  RF, Bluetooth, GSM Uygulamaları

  RF, bluetooth cihaz geliştirme ve her türlü GSM kontrollü sistemler konusunda faaliyetlerimiz bulunmaktadır.

  Mobil Uygulamalar

  Mobil ve Multi-Platform uygulama geliştirme konusunda hizmetlerimiz bulunmaktadır.

  Firmamız Türkiye’de elektronik sanayii, bilgi teknolojileri ve bunlarla ilgili sektörlerde ar-ge ve üretim yapan bir kuruluştur. Türkiyede genellikle yurt dışından temin edilen ürün ve ar-ge hizmetlerinin yurt içinde üretilebilmesini sağlamak hedefinde olan firmamız bünyesinde bilgisayar yazılımı, web yazılımları, mobil uygulamalar ve elektronik cihazlar geliştirebilecek bir kadroyu barındırmaktadır.

  Kendi üretimimiz olan ürünleri müşterilerimize sunmanın yanısıra bu ürünleri onların ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde özelleştirebilecek hizmetler ve tasarımlarda sunmaktayız.

  Yazılım ve bilişim sektörü sık sık elektronik donanım ve devrelerin geliştirilmesine ihtiyaç duymaktadır. Fakat genellikle bu ihtiyaçlarının elektronik firmalarına karşılatmaya çalışırken onlarla aynı dili konuşmadıklarından çeşitli zorluklarla karşılaşırlar. Ya istediklerini tam anlatamazlar; yada elektronik firmaları için bu iş kompleks geldiği için yüksek maliyet ve uzun sürelere ihtiyaç duyarlar. Ayrıca bunun tam tersi durumda söz konusudur. Yani elektronik firmaları ihtiyaç duydukları yazılımları bilişim firmalarına geliştirtirken anlaşamadıkları için yine programları yazdıramazlar veya uzun süre ve maliyetle bu sonuca kavuşurlar. Firmamızda ise hem elektronik hemde yazılımcı kimliğe sahip mühendislerimiz sayesinde ister elektronik firmalarına ister yazılım firmalarına olsun özel yazılım veya özel elektronik devreler hızlı ve düşük maliyetler geliştirilmektedir.

  Yıllardan beri deneyim edinmiş kadromuz ile geliştirdiğimiz sistemler ve genişleyen ürün yelpazemizle birlikte Besttech tüm ihtiyaçlarınıza tek noktadan çözüm sunabilmektedir.